INFIRAY IRAYRH50P RICO PRO 640 3X50MM THER
iRay USA IRAYRH50P RICO PRO 640 RH50P Thermal Weapon Sight Black 3x 1.5x 50mm 25mm Multi Reticle 640×512, 50 Hz Resolution Zoom 4x
| SKU | 154209 |
| Type | Optics |
| Brand | IRAY USA LLC |
| Category | OPTICS / NIGHT VISION |
| UPC | 850029093985 |
| Model number | RICO PRO 640 |
| Purpose | |
| Series | RH50P |
| Weight | 4.76 |
| Length | 15.90 |
| Height | 4.40 |
| Width | 5.90 |
| Attributes | |
| Magnification | 3x |
| Objective | 50mm |